Bilinen Uzaylı Irkları

0

Başlıktan da anlayacağınız üzere çok ilginç bir konu hakkında bilgilendirme yapacağız. Evet, uzaylı kavramı hala tartışılan bir konuyken kimileri onlara inanıyor hatta ırklarına kadar her şeylerini tahlil edebiliyorlar efendim. Denildiğine göre 57 bilinen uzaylı ırkı varmış ama bizle paylaşılanlar her zamanki gibi sınırlıymış. Ben Amerikalıların yalancısıyım valla.

Uzaylılara ister inanın isterseniz inanmayın ama bu konu illaki ilginizi çekecek biliyorum. Biz de bu nedenle elimizdeki bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Tabii bu ırklara adlarını biz vermişiz. Kendi kendilerine ne diyorlar, bize ne diyorlar bilemiyoruz.

Buyrunuz bilinen uzaylı ırklarına.

1-Andromeda Irkı

Andromeda Yıldıztakımı genellikle Andromeda Galaksisi ile karıştırılsa da galaksi ayrı bir evren olduğu için takım yıldızıyla ilgileniyoruz.

Edindiğim bilgilere göre Andromeda yıldızı adını Yunan mitolojisindeki Etiyopyalı Prenses Andromeda’dan almış.

Bu yıldız takımının ırkı meleğimsi varlıklar olarak betimleniyor. Spiritüel varlıklar olan Andromedalılar enerjisel bir ırk olmak üzere insan evriminin öncülerilermiş. Bilimsel açıdan çok ileri olan bu ırk, Lyra kolonisi olarak geçiyormuş ve kendi aralarında 140 uygarlığa sahiplermiş ve bu uygarlıklarla bir federasyon kurmuşlar.

Bu arkadaşların görevleri galaksideki gezegenleri korumakmış. Dünya üzerinde de faaliyetleri olduğu söyleniyor ama şöyle bir etrafa bakınca bana kaytarıyorlarmış gibi geldi! Bilemiyorum!

Bu arkadaşlar ile ilgili ilginç bir bilgi edindim. İddialara göre mavi gözlü insanların nedeni insanların bu ırkla birleşmesiymiş. İnsan ırkıyla birleşmelerine örnek olarak Oğuz Kağan Destanı verilmekte. Evet, çok garip bir durum. Oğuz Kağan’a Tanrı tarafından bir kız gönderilir hani, beyaz tenli, beyaz saçlı ve mavi gözlü. Bu kızın bir ışık huzmesiyle gelmesi elbetteki hikayenin en ilginç bölümü.

Ne kadar doğrudur bilemem. Dediğim gibi bir iddia.


2-Lyranlılar (Kedigiller)

Belirtmem gerekirse çok ilginç bir ırk. Söylenene göre kedigiller insan ırkını yaratmış. Adem’i Havva’yı onlar yaratmış ama aldıkları insan genleriyle. Kafanız karıştı değil mi? Baştan başlayalım.

Bu arkadaşlar Lyra Galaksisi’ndeki Lyra ve Vega yıldıztakımından gelmektelermiş. Boyları 3,5 ile 4,5 metre arasında olan ırkın en belirgin özelliği derilerinin yumuşak kısa tüylerle kaplı olması ve kürkleri olmadığı halde yelelerinin olmasıymış.

Kedigillere Avyon adıyla bir gezegen verilir. Gezegen özellikler bakımından bizim dünyamıza çok benzemektedir ama bir sorun vardır ki bu gezegen, Kedigiller eterik halde oldukları için forumlarına uygun değildir. Bu neden Kedigiller de evrimleşebilecekleri bedenler ararlar ve bulurlar da. İşte kedileri ve aslanları oluştururlar ve bir dönem bu halde enkarne olmaya başlarlar.

Ama bazıları eterik forumda kalmaya devam ederle çünkü rehberlik etme görevleri vardı. Eterik forum 3 boyutlu olmaları anladığım kadarıyla. Yani cisimsel gibi bir şey.

O sırada bu gezegende yaşayan maymuna benzeyen bir tür evrimleşir. Bu tür iki ayaklı bir memelidir. Bu arkadaşlar da alır onun DNA’sını kendilerini evrimleştirerek iki ayaklı bir enkarneye dönüşürler. Ama bununla da yetinmezler ve DNA’yı geliştirmeye devam ederler.

DNA geliştirilerek Adem ve Havva yaratılmış olur. Kendileri genetikçi oldukları için tabii daha pek çok ırkın evrimleşmesine yardımcı olurlar.

Söylenene göre modern insan, Kedigiller ile olan bağını unutmuş ama Kedigiller bize kızgın değillermiş. Hala aramızdalarmış ve bizi çok seviyorlarmış. Kedigillerden ya bunlar yumuşak huylu ayrıca meraklı tiplermiş.

Dünyamızdaki kediler ve aslanlar bu arkadaşların enkarne olmuş halleri olabilirmiş arkadaşlar. Belki de Antik Mısır’da kedilerin kutsal olmalarının nedeni bu arkadaşlardır. Belli mi olur?


3-Vega Yıldız Sistemi

Bu arkadaşlar Kedigillerden tamamen farklılar. Şunu belirtmek istiyorum bilinen uzay ırkları demiş insanlar ama araştırmalarıma göre öyle çok da bilinmiyor bu arkadaşlar. Mesela Vegalılar için üç çeşit tanımlama var.

Birincisi Vegalılar, mavi tene sahip ve dünyamızdaki Hintli ırkına benziyorlar hatta öyle ki Hintlilerin tanrılarından biri olan Vişnu’nun mavi renkli olmasını buna bağlıyorlar.Kimi kaynaklara göre ise ikiye ayrılıyor bu ırk. İlk bahsedilenler 1.80 ve 2.10 boyunda uzun varlıklar. Doğal saç renkleri siyah ve koyu kahverengi, derileri ise sert ve kalın. Bazılarının hiç saçı yok ve insana benzemekteler ve gözleri en çarpıcı noktaları.

Diğer sınıftakiler ise insana değil de sürüngene benzemekte. Kanlarında ve derilerinde bakırın fazla olmasından dolayı saçları ve tenleri yeşil renkte. Reptilianlar gibi tasvir edilse de sanırım onlardan ayrı bir ırk Vegalılar. Haklarında bu kadar bilgi var. Ne yaparlar ne işe yararlar bilemiyoruz.


4-Orion Takım Yıldızı

Orionlular insana benzeyen bir uzaylı ırkıymış. Bu arkadaşlar da ikiye ayrılıyor bir kısmı insana benziyor bir kısmı sürüngene.

Ama o insanlarda da olan bir şey değil mi? Düşününce şöyle bir kimimiz insanız kimimiz ise sinsi bir yılannn.

Neyse konuya dönelim. Orionlular beyaz tenli, oldukça benzersiz mavi gözleri ile insana özellikle de Kafkas ırkına benzeyen humanoid bir ırk. Kendileri uzun boyluymuş. Bütün uzaylılar uzun boylu, galiba sulak bir yer bu uzay, biz boşa su arıyoruz.

Söylenenlere göre Orionlular genetik bilim ve teknolojide çok ileri varlıklarmış, IQ sayıları baya yüksekmiş.

Yapılan bir komplo teorisine göre Orionluların dünyaları öldüğü için, Amerika’ya sığınmak istemişler. Çünkü Amerika’da çalışma şartları çok uygun arkadaşlar. Amerika’da her zamanki kapitalist sistemi ile bu arkadaşları kabul etmiş ama teknoloji ve askeri çalışmalarında dehalarını kullanmayı şart koşarak. Klasik Amerika.


5-Pleiades Takım Yıldızı

Pleiadesler ruhsal evrimlerini tamamlamış, teknoloji ve zihinsel açıdan çok ileri yine humanoid bir ırk.

Pleiadesler insanlarla en çok iletişime geçen ırkmış. Telepati kurarak iletişim kuruyorlarmış ve çok pozitiflermiş.

İlk başta bahsettiğim Andromeda konseyinin bir parçası olduklarını söylüyorlarmış. 1.50 ve 2 metre arası uzunlukta, narin varlıklarlarmış. Geneli mavi gözlü, birazının da açık kahverengi gözleri varmış. Çoğunluğu sarışınmış ama bazıları da koyu renk saçlı olabiliyormuş. Söylenene göre yaşam süreleri bize göre daha uzunmuş.


6-Zeta Reticulum Takım Yıldızı

İşte bunlar en tehlikeli uzaylılar. Hani filmlerde olan, insanları kaçırıp kaçırıp deney yapan sinek gözlüler. Parmaklarıyla işiyorlar mı bilmiyorum.

Amerika’daki ünlü Rosewell kazasındaki uçan dairenin de bu uygarlığa ait olduğu söyleniyor.

Bizim kısa griler diye adlandırdığımız bu arkadaşlar genetikçiler. Teknolojileri haliyle baya gelişmiş ve sık sık dünyamızı ziyaret ediyorlarmış.

Boyları 1.50 ve 1.55 arasında, gri renkte, saçsız, göz kapakları olmayan, kafaları vücutlarına göre daha büyük olan varlıklarmış.


7-Arkturus Yıldızı

Galaksimizin en gelişmiş ırkıymış Arkturuslar. Ortalama yaşam süreleri 400 yılmış ve telepati kurarak iletişim kuruyorlarmış ama işitme duyuları telepati duyularından daha ilerideymiş. Görme işlemlerini gözleriyle değil telepatiyle sağlıyorlarmış.

Şifacı olarak bilinen bu ırk hem ruhsal hem de bedensel şifacılarmış ve ruhsal açıdan çok gelişmişlermiş.

Bu uygarlık dünyamızdan 36 ışık yılı uzaklıktaymış ve dünyamızın gelecekteki prototipiymiş. Olağanüstü parlaklığından dolayı Mart ve Kasım aylarında Kuzey Yarım Küreden gözükebilirmiş. Uygarlığın beşinci boyutta olduğu söylenmekte.

Arkturuslar fiziksel olarak kısa ve zayıf varlıklarmış. En fazla 1.20 boyunda oldukları söyleniyor ve tenleri için kimi yerde yeşil kimi yerde mavi renkte olduğu yazılmakta. Bizim elimizdeki resimde mavi renklisi bulunmakta. Gözleri badem biçimindeymiş ve parmakları da üç taneymiş.

Dünyamızın spiritüel açıdan gelişimine katkı sağlamaktalarmış ama bizim haberimiz yok tabii. Şimdi haberimiz oldu işte! Emekçi Arkturuslar!


8-Alpha Draconis Yıldız Sistemi

Galaksideki en eski uygarlıkmış Alphalar. Bizden oldukça ilerideler her zamanki gibi. Teorilere göre galaksiyi yaratan bu ırkmış. Gezegenimizden 215 ışık yılı uzaklıkta olan bu uygarlığın ırkı, insana oldukça benzemekle birlikte derinlerindeki üst zar gezegenimizde bulunan bir sürüngenle benzerlik göstermekte. Bana kertenkele gibi geldi.

Alphaların gelişmiş psişik güçleri varmış ve ünlü Reptilian ırkı ile bir benzerlikleri mevcutmuş efendim.


9-Santorlar

Bize en yakın komşular olan bu varlıklar güneş sistemindeki en gelişmiş medeniyetlerdenmiş. Özellikle teknoloji açısından bizden baya öndeler ve onlar da her uzaylı varlık gibi bizleri izlemekte ve bizleri geliştirmek için yardımcı olmaktalar. Bu uzaylılar da bizi pek seviyor yahu. Galaksinin en popüler varlıklarıyız galiba.

Santorlar 4000 yıldır gezegenimizdeki evrimi izlemektelermiş ve biz insanlara evrimimizdeki en son halka olan Yeni Çağa geçişimizde yardımcı oluyorlarmış. Tabii bizim şimdi haberimiz oluyor bunlardan. Bilinmeyen kahramanlar bunlar!

Devasa uzay gemilerinin yapımı, yıldızlar arası seyahat ve sahip olduğu madde boyutundan ileri bir boyuta geçme bilinen özellikleriymiş bu arkadaşların.


10-Siriuslar

Dünyamızdan yaklaşık olarak 8 ışık yılı uzaklıkta olan bu varlıklar teknoloji ve spiritüel açıdan bizden baya bir ileridelermiş. Biz zaten garibim galaksinin Afrika bölgesiyiz galiba, herkes bizden daha gelişmiş.

Bu ırk da ikiye ayrılmakta. Kimisi insana benzemekte, kimisi ise yine sürüngenlere. İnsana benzeyenlerin koyu bir tene sahip olduğu ve dikkat çekici büyüklükte gözleri olduğu söylenmekte. Yine söylenceye göe eskiden bu ırk insanlar ile etkileşime geçerek genetik projenin bir parçası olmuşlar. Hatta bunun sonucunda kimisi kendi içinde genetik değişimlere bile uğramış.

Köpek yıldızı olarak da bilinen Sirius, ileri bilince açılan boyutlar arası bir kapı niteliğindeymiş.


11-Nordikler

Sarışınlar olarak adlandırılan ve çok güzel olan bu ırk geldiği yıldız sistemini ısrarla söylemiyormuş. Gizemli takılıyorlar sanırım. Sarışın ve koyu mavi renkleri olan ırkın boyu 1.70 ve 1.90 arasındaymış. Mankenler Gezegeninden geliyorlar sanırım. Nordikleri görevi dünyamızdaki sorunları aşabilmemiz için biz insanlara  yol göstermekmiş. Şahsen ben bir faydalarını göremedim ama gören olduysa bilemeyeceğim.

Evet arkadaşlar, şaka bir yana bu anlattıklarıma inananlar mevcut. Siz de onlardan biri olabilirsiniz, saygı duyarım. Bu varlıkların dünyamızda oldukları, sık sık ziyarette bulundukları ve bizlerle (aramızdaki belli kişilerle) iletişim kurdukları söylenmekte ama ne hikmetse haklarında pek bir bilgimiz yok. İnanın resimlerini bile zor buldum. Yanlışım olursa affola.

Uzaylıların varlıkları bile muammayken ırklarının ortaya çıkması ve hatta bizi yaratanların da onlar olması iddiası elbette çok garip ve temelsiz. İnsanın aklına direk şu geliyor. E o zaman bunları kim yarattı? Evrende tabiiki pek çok galaksi ve yıldız takımı mevcut. Belki de o boyutlarda yaşayanlar vardır.

Başta da dediğim gibi 57 bilinen ırk olduğu iddia edilmekte ben sadece on birini bulabildim. Gerçekten bu varlıklar var mı yoksa bir hayal ürünü mü bilemeyeceğim ama biz genel kültür gözüyle bakalım da yazıya, arkadaş ortamımızda havamız olsun uzaylı ırklarını biliyorum diyerek. Hepinize bol sevgi dolu bir gün diliyorum. Hoşçakalın!

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here