Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş: Vagner Love Gidecek Gibi Görünüyor

0
4
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş: Vagner Love Gidecek Gibi Görünüyor
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş: Vagner Love Gidecek Gibi Görünüyor

Beşiktaş’ın Partizan’ı 3-0 yenip Avrupa Liginde gruplara kaldığı maçın ardından teknik direktör Şenol Güneş, hem Beşiktaş’ın son durumu hem de transfer hakkında konuştu.

Şenol Güneş, Partizan maçının ardından şöyle konuştu;

”ZATEN 6 FORVET VAR”

”Zaten 6 tane forvetimiz var. Onlardan daha iyi bir forvet almak için paraya önce dönüştürmek lazım. Negredo da formda. Vagner iyi bir oyuncu ama sıra gelmiyor. Bizimle başladı sezona ama gidecek gibi görünüyor. Bazı mevkilerde zamana ihtiyacımız var. Eğer hepsinin üstünde olacaksa iyi olur.”

”TARAFTARA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

”Maçta avantajlı skorumuz vardı. Orada da kazanabilirdik. Düşündüğümüz oyun sahaya yansıdı. Rakibin hücumdaki yetenekli oyuncularını kontrol ettik, düşündüğümüz gibi oldu. Gol yemedik. Taraftara da teşekkür ediyorum, iyi destek oldular.”

”GİDECEK VE GELECEKLER BELLİ DEĞİL”

”Antalya maçında daha fazla pozisyona girdik ama gol atamadık. Elimizdeki forvetlerin fazla olması, gidecek ve geleceklerin belli olmaması takım kadrosunun oturmasını etkiliyor.”

”TRANSFERE BAĞLI DALGALANMALAR”

”Hücumda transfere bağlı dalgalanmalar oluyor. Babel iyi bir oyuncu ama son haftalarda biraz dikkat dağınıklığı var. Orta saha, forvet, defans… Defansta biz UEFA’ya Fatih ve Necip ile başladık. Dolayısıyla takımın oturması kolay değil. Sahamızda 3 gün önce hak etmediğimiz bir mağlubiyet aldık ama futbolda böyle şeyler var.”

”ANTALYA MAÇINI DA KAZANABİLİRDİK”

”Bizim hedefimiz her maçı kazanmak. Antalya maçını da kazanabilirdik. O maçı kaybettik, bu maçı kazandık. Ama oyun olarak niyetimi her zaman pozitif.”You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here