Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş: Kazanabileceğimiz Bir Maçtı

0
7
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş: Kazanabileceğimiz Bir Maçtı
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş: Kazanabileceğimiz Bir Maçtı

Spor Toto Süper Ligin 6. haftasında Fenerbahçe, taraftarı önünde Beşiktaş’ı konuk etti. Büyük heyecana sahne olan derbide Fenerbahçe ile Beşiktaş sahadan 1-1’lik beraberlikle ayrıldı. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş maç sonunda mücadeleyi değerlendirdi.

“KAZANABİLECEĞİMİZ BİR MAÇTI”

Güneş, “Üzgünüz çünkü kazanabileceğimiz bir maçtı. Oyunu kapatarak başlayıp hızlı çıkmayı düşündük. İlk yarı oyunu kapattık ama çok az pozisyon vardı, daha iyi atak yapıp daha çok şans bulabilirdik. İkinci yarı daha iyi oynarken hücumda pozisyon bulamadık. Rakibin kanatlardan geleceğini biliyoruz, öyle bir gol yememiz onları oyuna ortak etti, hem moral hem seyirci desteği olarak avantaj yakalayabilirlerdi.” dedi.

“CANER ERKİN ‘HADİ BE’ DEMİŞ, BİLMİYORUM”

Tecrübeli hoca, “Özellikle hücuma çıkarken çok kayıp yaptık, rakibin hücuma çıkarkenki boşluklarını değerlendiremedik. Gökhan yanıma geldiğinde top benden çıktı dedi, hakeme söyle değiştirsin demiştim, söyledi ama hakem kararını verdim herhalde dedi. Caner de hakeme “hadi be” demiş herhalde, ne demişse bilmiyorum, bana söylenen o. Gelirken içeri sinirliydi, o da bana söylemedi.” diye konuştu.



You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here