Beşiktaş ile Al Nasr, Negredo’nun Transferi İçin Anlaşma Sağladı

0
Beşiktaş ile Al Nasr, Negredo'nun Transferi İçin Anlaşma Sağladı
Beşiktaş ile Al Nasr, Negredo'nun Transferi İçin Anlaşma Sağladı

Beşiktaş’ta, gidip gitmeyeceği bir türlü netlik kazanamayan Alvaro Negredo için, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Al Nasr Kulübü dün son teklifini sundu. İspanyol forvet ile yıllık 7 milyon Euro üzerinden prensip anlaşmasına varan Al Nasr, Kartal’a da 1 milyon euro bonservis vereceğini iletirken, futbolcunun birikmiş alacaklarını da ödemeyi kabul etti.

Siyah-beyazlı yönetiminin 1 milyon Euroluk bedeli kabul ettiği ve oyuncunun gidişine onay verdiği bildirildi. Kazanacakları bonservisin yanında Negredo’ya ödenen yüksek bedelden kurtuldukları için bu bu ayrılığın iyi olduğunu düşünen yönetim, Larin, Babel, Vagner Love, Mustafa ve Güven gibi isimlerin forvet hattı için yeterli olduğu konusunda görüş birliğine vardı.

TRANSFER İŞLEMLERİ BUGÜN BAŞLAYACAK

İki kulübün anlaştığı saatte Birleşik Arap Emirlikleri’nde mesai bittiği için resmi imzaların atılmadığı belirtilirken, işlemlerin bugün başlatılacağı bildirildi. Al Nasr kulübünden yıllık 7 milyon Euro alacak olan İspanyol golcünün, bu transferde eşini ikna edince kararı netleşti.

Bu onaydan önce teknik direktör Şenol Güneş’e de danışan siyah-beyazlı yönetimin, “Ben oyuncunun kalmasından yanayım ama kendi gitmek istiyorsa ve kulüp menfaatleri de bunu gerektiriyorsa yapacak bir şey yok” yanıtını aldığı ortaya çıktı.



Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here