“Assassination Nation” Red Band Fragmanı

0
10
Assassination Nation Red Band Fragman
Assassination Nation Red Band Fragman

Prömiyerini Sundance Film Festivali’nde gerçekleştiren gerilim filmi “Assassination Nation”ın Red Band fragmanı huzurlarımıza sunuldu.

Lise son sınıf öğrencisi Lily (Odessa Young) ve en yakın arkadaşları tıpkı hepimiz gibi mesajlaştıkları, paylaşımlar yaptıkları, selfie çektikleri ve sohbet ettikleri bir dünya içinde yaşıyordur. Provokatör biri, herkesin özel yaşamlarıyla ilgili bilgileri internette paylaşmaya başlayınca ufak Salem şehrinde kıyamet kopar. Paylaşılan bilgiler arasında tarayıcı geçmişleri, özel mesajlaşmalar, yasa dışı indirmeler, gizli grup mesajlaşmaları ve çok çok daha kötü ayrıntılar vardır. İnsanlar öfkelenir. Hem de “çılgın cinayet ekipleri” kuracak kadar öfkelenirler. Lily de kendini tüm bunların tam ortasında bulur.

2011 yapımı “Another Happy Day” ile tanınan Sam Levinson’ın senarist ve yönetmen koltuğuna geçtiği filmde, Odessa Young, Bella Thorne, Bill Skarsgard, Suki Waterhouse, Hari Nef, Anika Noni Rose, Colman Domingo, Maude Apatow, Kelvin Harrison Jr. ve Joel McHale gibi isimler rol alıyor.

“Assassination Nation” Amerika’da 21 Eylül’de gösterime girecek. Ülkemizde ne zaman vizyona gireceği ise belli değil.You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here