Arka Sokaklar 527. bölüm fragmanı: Mesut, Tunç’u bıçaklayanları yakalıyor!

0
Arka Sokaklar 527. bölüm fragmanı: Mesut, Tunç’u bıçaklayanları yakalıyor!
Arka Sokaklar 527. bölüm fragmanı: Mesut, Tunç’u bıçaklayanları yakalıyor!

Arka Sokaklar fragman videosu Mesut’u zor bir kararın bekleyeceğini gösterdi. Tunç’a saldıranları yakalayan Mesut, saldırganların başına silah dayayacak. Peki, Arka Sokaklar 527. bölümde Mesut’un kararı ne olacak?

ARKA SOKAKLAR 527. BÖLÜM ÖZETİ

Ekip, Tunç ve çocukluk arkadaşına saldıran tinerci çocuğun peşine düşer. Tinerci çocuğun saklanabileceği tüm mekanlara operasyon düzenleyen ekip sonunda ona ulaşır. Mesut, çocuğun başına silahını dayar. Ölümün acısını içinde hisseden Mesut tetiğe basmak üzereyken tinerci çocuk öldürmemesi için ona yalvarır. Mesut, intikam almak için tinerci çocuğu öldürecek mi? Ekip, çocukları sokaklarda suça yönlendiren elebaşını yakalayabilecek mi?

Savcı Ceyda’nın tayininin çıkmasıyla yerine başka bir savcı gelir. Bu savcı Engin Müdür ve ekip üzerinde baskısını ilk günden göstermeye başlar. Engin Müdür ve Başkomiser Hüsnü, yeni savcı yüzünden neler yaşayabileceklerini kestirmeye başlar. Özellikle yavaş yavaş açığa çıkarttıkları uluslararası suç şebekesinin patronuna yaklaşmışlarken. Yeni savcı Engin Müdürün üzerindeki dosyayı tekrar açacak mı? Ekip, yeni savcıyla ne gibi sorunlar yaşayacak?

Elbette annesi gibi olacakArsenal’den Mesut Özil açıklamasıMFÖ’nün eşi değil mi bu?

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here