Arka Sıradakiler Oyuncusu Temmuz Karikutal’ın Aldığı Ev İki Kişiye Birden Satıldı

0
Arka Sıradakiler Oyuncusu Temmuz Karikutal'ın Aldığı Ev İki Kişiye Birden Satıldı
Arka Sıradakiler Oyuncusu Temmuz Karikutal'ın Aldığı Ev İki Kişiye Birden Satıldı

Bir döneme damgasını vuran gençlik dizisi Arka Sıradakiler’de Yadigar karakterini canlandıran başrol oyuncularından olan ve şuanda da birçok ünlü ismin menajerliğini yapan Temmuz Karikutal, bir inşaat firmasının Beylikdüzü projesinden yatırım amaçlı ev satın aldığını ancak evin bir başkasına daha satıldığını öğrendi.

MAĞDURİYETİN GİDERİLMESİ İÇİN VERİLEN ZAMANLARDA GİDERİLMEDİ

Projenin müteahhiti Metin Uçar ile 1 yıldır irtibat halinde olan Karikutal, kendisine mağduriyetin giderilmesi için sürekli tarih verildiğini, ama verilen tarihlerde mağduriyetinin giderilmediğini belirtti.

“BİRÇOK DAİRE 2-3 KİŞİYE BİRDEN SATILMIŞ”

Yaşadığı mağduriyet hakkında basın açıklaması yapan Temmuz Karikutal şunları söyledi: “2017’nin Temmuz ayında Uçarlar Yapı’dan aldığım daire için, 2018 Ocak ayında yaşam başlıyor vaadinde bulunuldu. 2018 Ocak ayı olduğunda inşaatta hiçbir gelişme olmayınca müteahhit Metin Uçar ile görüştüm, bazı problemler olduğunu belirterek sürekli farklı tarihler verdi. Verdiği tarihlerin hiçbirinde sorunu gidermedi. Şu an Eylül ayındayız ve inşaatta hiçbir ilerleme yok. Aynı zamanda birçok daire 2-3 kişiye birden satılmış. Bu yüzden hiçbir ilerleme sağlanamıyor.

“ELİMDE BENİM AYNI DAİREYİ ALAN KİŞİNİN SÖZLEŞMESİ VAR”

Herkeste müteahhit Metin Uçar’ın imzasının bulunduğu, Uçarlar Yapı’ya ait aynı sözleşmeler var. Benim satın aldığım daire de, benimle birlikte başka birine de satılmış. Elimde benimle aynı daireyi alan kişinin de sözleşmesi var. Bu deliller ile, tüm mağdurlar bir araya gelerek, savcılığa Uçarlar Yapı ve Metin Uçar ile ilgili şikayette bulunacağız.”Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here