Arda Turan’ın Hastaneyi Bastığı Silah Ruhsatsız Çıktı

0
Arda Turan'ın Hastaneyi Bastığı Silah Ruhsatsız Çıktı
Arda Turan'ın Hastaneyi Bastığı Silah Ruhsatsız Çıktı

Arda Turan ve Şarkıcı Berkay arasında geçen kavganın perde arkası ortaya çıkmaya devam ediyor. Konuyla alakalı TEVE2’de yayınlanan 2. Sayfa’ya konuşan Kanal D Haber’den Emrullah Erdinç, Arda Turan’ın silahının ruhsatsız olduğunu söyledi.

“SİLAH RUHSATSIZ VE YANLIŞLIKLA ATEŞ ALMAZ”

Canlı yayında olayın detaylarını anlatan Emrullah Erdinç Arda Turan’ın silahı ruhsatsız ve hiçbir silah yanlışlıkla ateş almaz. Karşısında Berkay varken silah yerden 15 derecelik açığıyla patlıyor ve yerden sekerek fotokopi makinesine sekiyor. Orada Berkay hedef değildi ancak o silah orada herhangi bir kişiye gelebilirdi.

“BERKAY, ARDA’DAN ŞİKAYETÇİ OLMADI”

“Berkay kavga sonrasından Arda Turan’dan şikayetçi olmadı. Konu hakkındaki soruşturma Arda’nın hastaneye silahla gelerek ateş etmesinden dolayı başladı.”

“TABANCAYI BELİME KOYARKEN ATEŞ ALDI”

Futbolcu Arda Turan’ın şarkıcı Berkay Şahin’le kavgasının ardından savcılığın talimatıyla polise ifade verdi. Yaklaşık 3 saat ifade veren Arda Turan, taciz suçlamalarını ret ederken hastanede ateş edilmesi olayına ilişkin ise, beline koyarken tabancanın ateş aldığını söyledi.

Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’ndeki ifadesinde Arda Turan, “Ben Burak Yılmaz’la konuşurken bir anda Berkay beni çekmeye başladı. Ne olduğunu anlamadım, o an vurdum. Daha sonra öğrendim ki, eşine laf söylemişim. Birincisi ben tanımam. Tanımadığım birinin evli olduğunu da bilemem. Ayrıca eşi ‘Arda tuvalete giderken bana dokundu’ demiş. Güvenlik kameralarında da belli ki, ben hiç tuvalete gitmedim.” dedi.

 Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here