Ankara’da En İyi 5 Tv Tamircisi

0

Televizyonunuz mu bozuldu? Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Teknik servis mi gerekiyor? Eğer Ankara’ da yaşıyorsanız size hazine değerinde bir çalışma sunuyoruz! Nasıl mı? TARİHNEDİO ailesi olarak sizler için Ankara ve civarında hizmet veren sektörün en iyi 5 televizyon tamircisini araştırdık.

1.ANKARA LCD ve LED TV TAMİRİ

Ankara’da arızalı olan LCD ve LED televizyonunuzu evinizden alıp servis bedeli almadan tamirhaneye getirip sorun belirlenir, ardından sizinle iletişim kurulur, gerekli bilgilendirmeler yapılır. Onayınız alındığı takdirde TV onarma – arıza giderme işlemine başlanır. Mümkün olan en kısa sürede deneyimli servis elemanları tarafından TV arızanız giderilir ve evinizden alınmış olan TV’niz tekrardan evinize getirilerek servis elemanlarınca kurulumu sağlanır. Üstelik markası fark etmeksizin bütün televizyonlarınıza servis ücreti alınmadan; sadece tamir ücreti alınması karşılığında tüm Ankara’da hizmet verilmektedir. Detaylı bilgi için danışmanlarla iletişime geçebilirsiniz. Tıklayınız.

2.PHİLİPPS TEKNİK SERVİS

Ankara’da arızalı durumda olan PHİLİPPS marka televizyonlarınızla ilgilenebilecek teknik ekipleriyle karşımıza çıkan PHİLİPPS şirketi sizlere teknolojik gelişmeleri takip etmekte öncü olmanın yanı sıra yurt içi teknik servis ihtiyacını gidermekte güvenilir isim haline gelen dünya devi PHİLİPS marka televizyonlarınız için atölyelerinde profesyonel ekip ve son teknoloji ekipmanlarıyla teknik servis hizmeti vermekteler. Tıklayınız.

 

 

3.LG TEKNİK SERVİS

Ankara’da dizayn açısından en iyi alternatifler ile karşınıza çıkan LG TV cihazlarının hizmetlerini sunan LG Servisi sizlere yüksek kalite hizmeti sunuyor. LG TV Servisi hizmetleri müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılarken gelen yorumlar ve talepler ile güncellenerek Türkiye’nin en iyi LG servisi olma yolunda emin adımlarla devam ediliyor. Detaylı bilgi ve iletişim için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Tıklayınız.

 

4.SAMSUNG TEKNİK SERVİS

Ankara’da ve Türkiye’de sektörün öncü firmaları arasında yer alan SAMSUNG teknik ekipleri arızalı televizyonlarınızı en kısa sürede onarıp sizlere geri teslim etmek ve en iyi kalitede hizmet vermek için çalışmaktalar. Firma, 7/24 hizmet vermektedir.  Kalite ve disiplin temalı çalışmalarla müşterilerine gereken özeni gösteren firmaya son yıllarda iyi bir talep artışı olmuştur. İletişime geçip destek almak için tıklayınız

 

5.VESTEL TEKNİK SERVİS

Son yıllarda Ankara’da ve ülkemizdeki iyi yatırımcılar arasında yer alan ve gelişmekte olan yatırımlar yapan Vestel Firması,  ürün kullanıcılarına da iyi bir hizmet verebilmek adına bu alandaki çalışmalarına hız vermiş bulunmakta. Arızalı televizyonlarınızı evinizden alıp en kısa sürede profesyonel bir işçilikle sizlere yardımcı olabilmek adına çalışmalara başlamaktalar. Arıza giderme işlemi tamamlandıktan sonra ise evinizde kurulum tamamlanır. Detaylı bilgilendirme için Tıklayınız.

TARİHNEDİO ailesi olarak sizlere yardımcı olacak çalışmalarımıza devam edeceğiz. 

Havva Nur Akı
En Son 3 Yazısı Aşağıdadır . . . (Tüm Yazılarını Görüntüle)
Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here