Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu: Cengiz Ünder, Robben’in Yerine Oynar, Uzayda Bile Oynar

0
Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu: Cengiz Ünder, Robben'in Yerine Oynar, Uzayda Bile Oynar
Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu: Cengiz Ünder, Robben'in Yerine Oynar, Uzayda Bile Oynar

Altınordu altyapısında yetiştikten sonra Medipol Başakşehir’e, oradan da İtalya’nın Roma takımına transfer olan ve gösterdiği başarılı performans ile takımın değişmezleri arasına giren Cengiz Ünder’in adı Alman devi Bayern Münih ile anılmaya başladı.

Yaşı ilerleyen Robben’in yerini Cengiz ile doldurmayı planlayan Bayern’in, milli futbolcu için 50 milyon euroyu gözden çıkardığı da iddialar arasında yer alırken, Cengiz’i en iyi tanıyan isimlerin başında gelen Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, transferin gerçekleşmesinin kendisini şaşırtmayacağını söyledi. Eroğlu, “Cengiz’in geldiği konum açık söylemek gerekirse bizi şaşırtmıyor. Daha da iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Bayern Münih’e transferi benim için sürpriz olmaz.” ifadelerini kullandı.

“UZAYDA BİLE OYNAR”

Cengiz’in Robben’in yerini doldurabileceğinin altını çizen başarılı teknik adam, “Cengiz, İtalya’ya ya giderken bazı kesimler oranın sert bir lig olduğunu ve başarılı olamayacağını söylüyorlardı. Ancak Cengiz kendisini kanıtladı. O yüzden Bayern Münih’te de Robben’in yerini doldurur. Cengiz, özellikleri olan çok iyi bir oyuncu. Uzayda bile oynar” diye konuştu. Altınordu olarak yaşanan bu gelişmelerin kendilerini gururlandırdığını aktaran Eroğlu, “Bizim oyuncularımız rekor kıra kıra transfer oluyorlar. Bu durum bizi hem gururlandırıyor hem de motivasyonumuzu arttırıyor” dedi.Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here