Altın fiyatları (GÜNCEL) Son dakika gram ve çeyrek altın fiyatları

0
Altın fiyatları (GÜNCEL) Son dakika gram ve çeyrek altın fiyatları
Altın fiyatları (GÜNCEL) Son dakika gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları bugün ne kadar? Yatırımcılar ve ekonomi parametrelerini takip edenler hemen her gün olduğu gibi bugün de yani 11 Eylül Çarşamba günü bu sorunun cevabını merak ediyor. Bilindiği üzere altın fiyatları haftaya aşağı yönlü seyirle başlamıştı. Peki, bugün altın fiyatları ne durumda? Sizler için çeyrek ve gram altın fiyatları ile ilgili detayları ve son durumu haberimizde derledik. İşte, 11 Eylül Çarşamba altın fiyatları…

Gram altın geçtiğimiz günü 278 lira seviyelerinde kapattı. Bir önceki günün kapanışına göre aşağı yönlü hareketi sürdüren gram altın fiyatları yaklaşık 1,5 lira dolayında değer kaybetti. Bugün ise gram altın 276,47 lira alış fiyatı, 276, 52 lira ise satış fiyatı üzerinden işlem görüyor.

Öte yandan çeyrek altın ise geçtiğimiz günü 455 lira seviyelerinden kapattı. Ancak aşağı yönlü hareketin de etkisiyle birlikte çeyrek altın fiyatları yaklaşık 1 lira civarında düşüş gösterdi. Bugün ise çeyrek altın 444,72 lira alış ve 454,80 satış fiyatı üzerinden işlem görmektedir.

Cumhuriyet Altını

Alış: 1.846,00

Satış: 1.874,00

Yarım Altın

Alış: 886,67

Satış: 909,60

Abdurrahim Albayrak direkten döndü

Kendi çocuklarını okula gönderdi

Beklenen imza! Jose Sosa…

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here