Aleyna, Yeni Seslendirdiği Şarkı ‘Dipsiz Kuyum’un Sahtesine Karşı Takipçilerini Uyardı

0
9
Aleyna, Yeni Seslendirdiği Şarkı 'Dipsiz Kuyum'un Sahtesine Karşı Takipçilerini Uyardı
Aleyna, Yeni Seslendirdiği Şarkı 'Dipsiz Kuyum'un Sahtesine Karşı Takipçilerini Uyardı

Besteci ve aranjör Emrah Karaduman’la birlikte yaptığı ‘Dipsiz Kuyum’ şarkısı ile gündemde olan Şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya paylaşımı ile sevenlerine önemli bir uyarıda bulundu.

“ŞARKI HENÜZ SATIŞA ÇIKMADI”

Şu anda müzik listelerinde olan ‘Dipsiz Kuyum’ şarkısının henüz satışa çıkmadığını vurgulayan Aleyna Tilki, sanki kendi şarkılarıymışçasına satışa sunulmuş bir eser üzerinden takipçilerini uyardı. Aleyna, ayrıca şarkılarının sahtesinin de listede 3’üncü sırada olduğunu vurgulamayı da ihmal etmedi.

“BİRKAÇ GÜN SONRA ORJİNALİ GELECEK”

“Bu dipsiz kuyum bizim şarkımız değillll. Kaçak paylaşılmış, sahte hali bile 3e yükseldi bir anda. 1 olucak gece sonu sanırım. Almayın arkadaşlar 😀 Şarkının orijinali,Emrahın albümü çıkınca, tüm müzik platformlarında olucak. Bir kac gun kaldi. Orijinalini alırsınız 😀 bu korsan”

“SAHTESİ BİLE ÇOK DİNLENİYOR”

“Dipsiz Kuyum henüz iTunes’da olmamasına rağmen birileri sahte bir yüklemeyle para kazanmanın peşinde…. Sakın almayın. Bu şarkı bizim şarkımız değil… Orijinali Emrah’ın albümü çıktığında çıkacak. İşin ilginci Dipsiz Kuyum’un sahtesi bile listelere 12 numaradan girmiş :)”

 

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here