Aleyna Tilki, Galatasaraylı Futbolcu Sinan Gümüş’le Aşk İddialarını Yalanladı

0
Aleyna Tilki, Galatasaraylı Futbolcu Sinan Gümüş'le Aşk İddialarını Yalanladı
Aleyna Tilki, Galatasaraylı Futbolcu Sinan Gümüş'le Aşk İddialarını Yalanladı

16 yaşından beri müzik piyasasının içinde olan ve her yaptığı ile adından söz ettirmeyi başaran , Galatasaraylı futbolcu ’le aşk yaşadığı iddialarına cevap verdi.

’A YAKINIM AMA ÖYLE BİR DURUM YOK”

Aleyna Tilki ve Galatasaraylı futbolcu Sinan Gümüş’ün hakkında geçtiğimiz günlerde aşk iddiaları çıkmıştı. Aleyna Tilki, milli futbolcu ile çıkan aşk haberlerine “Sinan’ı tanıyorum. Galatasaray için şarkımda var biliyorsunuz. Galatasaray’a yakınım ama öyle bir durum yok.” diyerek iddiaları yalanladı.

“ÇALIŞMALARINI BEĞENİYORUM”

Aleyna Tilki, David Beckham’ın oğlu Brooklyn Beckham’ın kendisinin sosyal medyadan takip etmesi hakkında konuştu. Tilki, “Bende onu takibe aldım. O çok iyi bir fotoğrafçı. Çalışmalarını beğeniyorum.

“O BENDE KALSIN”

Aleyna Tilki, “Brooklyn Beckham ile DM’den konuştunuz mu?” sorularına ise “O da bende kalsın söylemeyeyim şimdi.” dedi.Bu Yazıyı Okuyanlar Bunları da Okudu . . .

Share
Web sitemizden yazı kopyalayıp, başka platformlarda yayınlamak telif suçu kapsamında cezalandırılacaktır. Web Sitemize Hoş Geldiniz.Twitter Takip Edilesi Hesaplar >> @tarihnedio , @SerhatOner24

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here