Akit TV Eski Sunucusu Meslektaşlarına Ateş Püskürdü: Bizim Cenah Adam Satıyor!

0
Akit TV Eski Sunucusu Meslektaşlarına Ateş Püskürdü: Bizim Cenah Adam Satıyor!
Akit TV Eski Sunucusu Meslektaşlarına Ateş Püskürdü: Bizim Cenah Adam Satıyor!

“Sivil öldürecek olsak Cihangir’den başlarız, Nişantaşı, Etiler, di mi yani bir sürü hain var.”diyen Keser, sözlerinin tepkiyle karşılanmasının ardından Akit TV’den istifa etmek zorunda kalmıştı.TV O’da program yapan Keser, kendisine verilen hapis cezasını haber yapan ATV ve ATV’nin program sunucusu Melih Altınok’a yüklenerek, “Siz onları dava neferi falan zannediyorsunuz, sor bakalım 15 Temmuz gecesi hangi bankamatiğin önündeymiş.” ifadelerini kullandı.

AKİT TV’YE GÖNDERME YAPTI

Davanın cezayla sonuçlanmasından sonra ekranlara çıkamayacağını düşünenlerinin olduğunu aktaran Keser, “Şükür burada benim yayına çıkmamı istemeyip, bu durumu bahane edecek adam olmayanlar yok. Burada o özgürlük var.” diyerek Akit TV’ye gönderme yaptı.

MESLEKTAŞLARINI HEDEF ALDI

Erke ulaşabilmek için herkesin birbirinin üstüne bastığını ifade eden Keser, “Yürü Recep Tayyip Erdoğan’a ulaş. Neden ulaşacak, cep para dolacak.” sözleriyle meslektaşlarını da hedef aldı. FETÖ operasyonları başlamadan önce, meslektaşlarının Fetullah Gülen’e dalkavukluk yaptıklarını söyleyen Keser, kendisinin böyle bir tutumda olmadığını “Bakın bugün AK Parti sövücülüğü yapan herkese, bir tane benim için bulun, beni 10 yıl yatırın.” sözleriyle açıkladı.

“FATİH PORTAKAL, DOSTUM İNAN KISKANIYORUM”

Fox TV sunucusu olan Fatih Portakal’ı kıskandığını söyleyen Keser, “İfadelerin, tarzın, şeklin, ortaya koyduğun düşüncelerin bana uygun değil ama olduğun yeri, seni sıkı sıkı sahiplenmelerini kıskanıyorum.” dedi. Yılmaz Özdil’in Mustafa Kemal kitabının özel basımının 2500 liraya satıldığını söyleyen Keser, bu durumun sahiplenme olduğunun altını çizdi. Keser konuşmasına şu sözlerle devam etti: “Yılmaz Özdil’e o kitaba vermediler adamlar o parayı. Dava adamı dedikleri Yılmaz Özdil’e sahip çıkabilmek için 2500 lirayı verdiler. Kitap almadılar o adamlar. Yılmaz Özdil’e orada bizim davamızı savunan adam diye sahip çıktılar. Bizim cenah, adam yemekten, adam satmaktan, birbirinin üzerine basmaktan başka hiçbir şey yapmıyor.”Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here