Akıllı Pil Garantisi Nedir?

0
Uslu Pil Garantisi nedir?
Uslu Pil Garantisi nedir?

Panasonic bugün sektörün ilk Akıllı Pil Garantisi’ni Toughbook destekli notebook, tablet ve cep telefonları için duyurarak kurumların mobil iş gücü yararlılığını otomatik olarak sürdürmesine destek oluyor.

Üç senelik Toughbook Akıllı Pil Garantisi‘nde, pilin ömrünü aralıksız takip eden ve değişim gerektiren seviyelere eriştiğinde idareciyi bir e-postayla uyaran analitik çözümü kullanılıyor. Pilin ömrü orijinal şarj kapasitesiyle kıyaslandığında  muhakkak bir yüzdeye erişince idareciye ihtar emeliyle sevk edilen bir e-posta bildirimi ile pilin değişimi için zaman tanımlayacak kadar vakit sunuyor. Devamında pilin değişmesi gerektiğinde ise kırmızı e-posta bildirimi sevk ediliyor. Bu bildirim aynı zamanda Panasonic’ten de bir arama yapılmasını ve teslim edilecek yeni pil için gerekli ayarlamaların yapılmasını sağlıyor.

Garanti sayesinde, bünyelerinde çok sayıda Panasonic mobil aygıtı kullanan kurumların  pil değişimiyle ilgili maliyetleri azaltırken yeni pil gerektiğinde hemen temin edilerek muhtemel aksama durumlarını en aza indiriliyor.

2018072019412530485.jpg Dizüstü Bilgisayarlara Akıllı Batarya Garantisi!

Panasonic Kurumsal Mobil Çözümler bünyesinde yer alan Çözüm Servisleri’nden Sorumlu Genel Müdür Jon Tucker, mevzuyla alakalı “Liderlik eden ve Panasonic’in akıllı pil sektöründeki inovasyonlarının üzerine kurulan bu akıllı garanti, hem rahatlık hem de kurumlara gerçekten faydalar sağlıyor. Klasik bir dayanıklı makine pili maliyetinin neredeyse yarısı kadar bir ek ücretle  garanti sahipleri, otomatik olarak çalışan pil görüntülemesine ve üç senelik vakit içerisinde gerektiğinde pil değişimine sahip olabiliyor,” dedi.

Alıcılar aynı zamanda ellerindeki tüm mobil aygıtların performansını ve çalışma gidişatını tespit etip, tahlil eden, depolayan ve rapor eden Toughbook Smart Service performans analitik kutusunun tamamına 60 günlük deneme süresiyle sahip olabiliyor. Bu bulut esaslı Hizmet olarak Yazılım çözümleriyle idareyiciler aralarında aksatıcı hadiselerin, uygulama kullanımının, ağ performansının ve sinyal gücünün yer aldığı daha geniş yelpazeli gerçek zamanlı bilgilere erişebiliyor.

B2M Solutions Gelir İdaresinden Sorumlu İdareci Gary Lee ise “Dünyanın dört bir yanındaki kurumsal alıcılarımız ile olan ilişkilerimiz sayesinde muntazam çalışan pile sahip olmanın mobil çalışanların en önemli gereksinimlerinden biri olduğunu biliyoruz. Panasonic’in kurumlar için kritik olan bu çözümde B2M’yi seçmesinden mutluluk duyuyoruz. Hizmetin bir parçası olarak biz de Panasonic’in alıcılarına Panasonic makinelerinin pil ömrü üzerinde bütün görünürlük ve idare sağlayan gerçek zamanlı analitikler sunuyoruz.”

Panasonic Toughbook Akıllı Pil Garantisi tüm aygıtlar üzerinde standart olan 6 aylık pil garantisini üç sene düzeyine çıkarıyor.

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here