Ahmet Hakan, İki Kız Çocuğunu Alıkoyma İddiasıyla Gündeme Gelen Nihat Doğan’a Ateş Püskürdü

0
6
Ahmet Hakan, İki Kız Çocuğunu Alıkoyma İddiasıyla Gündeme Gelen Nihat Doğan'a Ateş Püskürdü
Ahmet Hakan, İki Kız Çocuğunu Alıkoyma İddiasıyla Gündeme Gelen Nihat Doğan'a Ateş Püskürdü

Köşe yazarı Ahmet Hakan, 11 ve 16 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla gözaltına alınarak ifade veren Nihat Doğan’a bugünkü yazısında tepki gösterdi. Hakan, ailenin şikayetini geri çekmesiyle kendisinin aklandığını söyleyen Doğan için “Reşit olmayan iki küçük kızı zorla evinde alıkoydun. Bu nedenle polise ifade verdin. Sen önce çık da şu korkunç iddiayla bir hesaplaş yahu!” dedi.

“ŞU KORKUNÇ İDDİAYLA BİR HESAPLAŞ”

Ahmet Hakan, bugünkü köşe yazısında Nihat Doğan hakkında şunları yazdı:

“Sana deniyor ki: “Reşit olmayan iki küçük kızı zorla evinde alıkoydun. Bu nedenle polise ifade verdin”. Sen de bunun üzerine diyorsun ki: “Ben direnişim! Ben Anadolu’yum! Ben şuyum! Ben buyum!”

Yahu Nihat Doğan! Sen önce çık da şu korkunç iddiayla bir hesaplaş yahu! Adam gibi olayla bir yüzleş! Karakola neden gitmek zorunda kaldığına bir açıklık getir! Çocukların ailesinin neden şikayetçi olduğu meselesini izah et! Yani öyle bir konuş ki… Bütün bir kamuoyu, “Biz ikna olduk… Nihat Doğan yapmamış öyle bir şey” desin.

Ama sen… “Ben direnişim! Ben Anadolu’yum! Ben buyum! Ben şuyum” diyerek işi hamasete vurunca… “Nihat Doğan yapmamıştır öyle bir şey” diyecek olanların bile kafasını karıştırıyorsun.”

 

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here