Afili Aşk yine zirvede! İşte 11 Eylül Çarşamba reyting sonuçları…

0
Afili Aşk yine zirvede! İşte 11 Eylül Çarşamba reyting sonuçları...
Afili Aşk yine zirvede! İşte 11 Eylül Çarşamba reyting sonuçları...

Afili Aşk reytingde zirveden inmiyor. Her çarşamba Kanal D ekranlarında diziseverlerle buluşan sevilen proje reyting yarışında rakiplerinin önünde yer almayı sürdürüyor. Peki, Afili Aşk’ın son bölümünde neler oldu ve sıralamalarda hangi projeler ön plana çıktı?

REYTİNG SONUÇLARI 11 EYLÜL 2019

AB tablosunda oluşan sıralama şöyle; Afili Aşk, Fox Ana Haber, Afili Aşk (Özet), Korkusuz Korkak, Hava Durumu Kanal D

Total reyting grubunda oluşan sıralamalar ise şöyle; Afili Aşk, Sen Anlat Karadeniz, Fox Ana Haber, Afili Aşk (Özet), Müge Anlı ile Tatlı Sert

AFİLİ AŞK SON BÖLÜM ÖZETİ

yşe ve Kerem’in yanına gelen Muammer, onların evliliği hakkında söyledikleriyle ortalığın karışmasına sebep oluyor! Bu konuşmaları ise Muhsin Bey duyunca, korkulan oluyor!

Afili Aşk 11 Eylül Çarşamba yayınlanan yeni bölümde sahte evliliği öğrenen Muammer’in eve beklenmedik ziyareti, Kerem ve Ayşe’yi sırlarının ortaya çıkma tehlikesiyle karşı karşıya bırakır. Muammer’in söyledikleriyle şoka giren Muhsin Bey ise aniden fenalaşır. Muhsin Bey’in sağlık durumu giderek daha da endişe verici bir hal alır.

Afili Aşk 14. bölüm fragmanı: Kerem başına geleceklerden habersiz!

Öte yandan Modamu heyecanla büyük bir şirket ortaklığına imza atmak için hazırlanır. Ancak Kerem’in gözaltına alınması bütün hayalleri yıkar. Ancak Ayşe’den gelen sürpriz hamle rüzgarın yönünün değişmesine sebep olur. Kerem ise babasıyla tartıştığı için gurur yapar ve evi terk eder, işi de bırakır. Bir süreliğine Volkan’da kalmak istese de Rıza duruma el koyar ve onları tuttuğu gibi kendi evine getirir.

İspanya’da olay oldu!

Çareyi kaçmakta buldu

Ve yılın transferi!

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here