Afganistan Futbol Federasyonu Başkanı, Kadın Futbolculara Tecavüz Etti

0
Afganistan Futbol Federasyonu Başkanı, Kadın Futbolculara Tecavüz Etti
Afganistan Futbol Federasyonu Başkanı, Kadın Futbolculara Tecavüz Etti

Afganistan Futbol Federasyonu Başkanı Keramuddin Karim, Kadın Ulusal Futbol Ekibi oyuncularına cinsel tacizde bulunduğu güzergahındaki yargılamaların ardından vazifeden alındı. Bu büyüme sırasında Afganistan Kadın Ulusal Futbol Ekibi’nda 3 oyuncu Keramuddin Karim’i şikayet etti.

Afganistan Kadın Ulusal Futbol Ekibi’nda, Federasyon Başkanı Keramuddin Karim’i şikayet eden oyunculardan biri şiddete maruz kaldığını ve Federasyon Başkanı Keramuddin Karim’in kendisine tecavüz ettiğini söyledi.

“İSTEDİĞİN KADAR ÇIĞLIK AT, KİMSE SENİ DİNLEYEMEZ”

“Öteki odaya geçelim dedi. İçeri girdikten sonra kapıyı kilitledi. Yatağa oturmamı söyledi. Sonra bana ‘Bugün elbiselerinin altında ne olduğunu göreceğim.’ dedi. Ben gitmek istediğimi söyleyince ‘İstediğin kadar çığlık at, kimse seni dinleyemez’ dedi. Sonra beni yatağa itti. Direndim ve suratıma vurdu. Kapıya gitmeye çalıştım ama açılmadı. Burnum ve dudaklarım kanıyordu. Beni hırpalamaya başladı. Uyandığımdan üryandım. Her yerde kan vardı. Bedenimden kan geliyordu. Silahı aldı ve kafamı yasladı. “Seni öldürürüm. Ailene de aynı şeyi yaparım. Yaşamda kalmalarını istiyorsan suskun kal’ dedi.”

Öte yandan Keramuddin Karim’den davacı olan Afganistan Kadın Ulusal Futbol ekibi, “Bizimle seks yapmayı istedi. Bunu kabul etmeyince ulusal ekipten kovulduk.” dedi.Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here