Adriana Lima Aslında Kim ?

0
Adriana Lima Aslında Kim ?
Adriana Lima Aslında Kim ?

Asıl adıyla Adriana Francesca Lima 12 Haziran 1982’de Brezilya’da düşük gelirli bir ailede doğdu.

13 yaşında bir mağazada alışveriş yaparken keşfedilen ünlü manken, 15 yaşındayken Brezilya’nın mankenini arayan yarışmasında birinci oldu. Dünya çapında yapılan aynı yarışmada ise ikinci oldu.

Bir süre sonra mankenlik ajansıyla anlaşan ve New York’a taşınan güzel model kısa zamanda dikkat çekmeye, büyük markalarla ve ünlü isimlerle çalışmaya başladı.

 

Asıl tanınması ise 1998’de Victoria’s Secret defilesinde yer almasıyla başladı. 2003’deki defilenin açılışını da yapmasıyla güzel model dünya çapında tanınmaya başladı.

Ocak 2009’da Türkiye’ye gelip, ‘Var Mısın Yok Musun’ yarışımasına katıldı. 75 bin lira kazanan ünlü manken, parayı kanserli çocuklara bağışladı.

 

 

 

Aşk Hayatı

2002 yılında ünlü şarkıcı Lenny Kravitz’le nişanalansa da üç yıl süren ilişki, resmiyete dökülmeden bitti.

14 Şubat 2009’da NBA’de oynayan Sırp basketbolcu Marco Jaric ile evlendi. Çift Kasım 2009’da ilk kızları Valentina Lima Jaric’i kucaklarına aldı. İkinci kızları Sienna Lima Jaric Eylül 2012’de dünyaya geldi. Çift 2014 yılında boşandı.

Daha sonra kısa soluklu aşklar da yaşan Lima son aşkını Türkiye’den buldu. Evet, dünyaca ünlü Victoria’nın meleği, yazar Metin Hara ile sevgili olarak yengemiz ünvanını aldı.

İlk başlarda ilişkinin reklam olduğuna inansak da zamanla ciddi bir beraberlik yaşadıklarını görmüş olduk. Hatta öyle ki Metin Hara geçtiğimiz günlerde Adriana’ya evlenme teklifi etti. Söylentilere göre yengemiz, evleniriz ama senden çocuğum olsun istiyorum diye şart koşmuş. Doğruluğu tartışılır.

Bize de Allah mesut etsin demek düşüyor.

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here