Acı Haberi Acun Ilıcalı Duyurdu: Survivor Kameramanı Dominik’te Öldürüldü

0
9
Acı Haberi Acun Ilıcalı Duyurdu: Survivor Kameramanı Dominik'te Öldürüldü
Acı Haberi Acun Ilıcalı Duyurdu: Survivor Kameramanı Dominik'te Öldürüldü

Acun Ilıcalı’nın yöneticiliğini üstlendiği Survivor programında kameraman olarak çalışan 24 yaşındaki Alper Baycın, Dominik’te gasp çetesinin saldırısında hayatını yitirdi.

s-0159b57137c316699b0ec9c923fca6379a26e6 DHA’nın aktardığına göre, Dominik Cumhuriyeti’nde çekimleri devam eden ve TV 8’de yayınlanan Survivor takımında vazifeli Alper Baycın, Las Terrenas bölgesinde işten çıktıktan sonra cadde ortasında 2 bireyin hücumuna uğradı. Alper Baycın, çantasını gasp etmeye çalışan iki saldırgana katlanınca itiş kakış yaşandı. Yaşanan boğuşma sırasında saldırganlardan biri Baycın’ı kalbinden bıçakladı. Baycın aldığı bıçak darbeleri ile hadise yerinde hayatını yitirirken, kaçan saldırganlar ise polis tarafını tutuldu. Nişanlı olduğu bilinen Baycın’ın Ilıcalı’nın en yakın takımından olduğu belirtildi.

Acun Ilıcalı, Dominik’te yaşamını kaybeden Alper Baycın ile alakalı söylemelerde bulundu.

Acun Ilıcalı, Dominik’te yaşamını kaybeden Alper Baycın ile alakalı söylemelerde bulundu. Acun Ilıcalı, Dominik’te yaşamını kaybeden Alper Baycın ile alakalı söylemelerde bulundu. 5b3485cfd5b483191bfb0f4b.jpg

Ayrıca acı haberi Instagram hesabından paylaştı

s-b7356bbe75e76b394b1893314a9bfc6d218895Acun Ilıcalı, Instagram hesabından yaptığı söylemede, “Bedelli çalışma dostumuz, genç kardeşim Alper Baycın’ı adi bir saldırı neticesi sonucunda kaybettik. Yaşadığımız acı ve hüznü sözcüklerle tasvir edemem. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanın cennet olsun Alper Kardeşim” dedi.

Alper Baycın’ın vefatının ardından sosyal medyadan taziye iletileri paylaşılıyor…

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here