ABD’li Yıldız Oyuncu Lindsay Lohan, Ada Satın Alıyor

0
ABD'li Yıldız Oyuncu Lindsay Lohan, Ada Satın Alıyor
ABD'li Yıldız Oyuncu Lindsay Lohan, Ada Satın Alıyor

Yıldız oyuncu Lindsay Lohan, sinema dünyasında emlak dünyasında da adından söz ettiriyor.

Ünlü oyuncu Lindsay Lohan, Jimmy Fallon’un sunduğu The Tonight Show’a katıldı ve hakkında çıkan “Lindsay Lohan Adası satın alma” iddiasına yanıt verdi. Lohan, bir ada alacağını söyleyerek detay vermedi, “Buraya yeniden gelip anlatmak zorunda kalacağım” dedi.

KENDİ MARKASINI KURMAYA HAZIRLANIYOR

32 yaşındaki ABD’li oyuncu, MTV’de yayınlanacak olan Lindsay Lohan’s Beach Club adlı reality şovun tanıtımı için TV’ye çıktı.

Lohan, Mayıs 2018’de, Yunan adası Mikonos’ta Lohan Beach House Mykonos adlı bir otel, ardından Rodos’ta called Lohan Beach House Rhodes’i kurmuştu. MTV’de yayınlanacak olan reality dizi, Lohan’ın kendi markasını kurmaya çalıştığı Mykonos Beach House’a odaklanıyor.

DÜNYA ADALARI İÇİNDE BİR ADA TASARLAYACAK

Lohan, geçen yıl katıldığı bir TV programında Dubai kıyılarında yapay bir takımada olan Dünya Adaları içinde bir ada tasarlama konusunda görüşmelerde bulunduğunu söylemişti.Bu Yazıyı Okuyanlar Bunları da Okudu . . .

Share
Web sitemizden yazı kopyalayıp, başka platformlarda yayınlamak telif suçu kapsamında cezalandırılacaktır. Web Sitemize Hoş Geldiniz.Twitter Takip Edilesi Hesaplar >> @tarihnedio , @SerhatOner24

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here