ABD’de ‘En İyi İş Adamı’ Ödülü Bir Türk’e Verildi

0
ABD'de 'En İyi İş Adamı' Ödülü Bir Türk'e Verildi
ABD'de 'En İyi İş Adamı' Ödülü Bir Türk'e Verildi

ABD’de iş alanında verilen Synchronicity 2018 Yıllık Toplantı ve Anahtar Töreni’nin 6’ncısı yaklaşık 300 davetlinin katılımıyla Florida eyaletinin kentinde düzenlendi. Törende Türk iş adamı Quickload şirketi Yönetim Kurulu Başkanı , “en iyi iş adamı” ödülünü aldı.

İLK KEZ BİR TÜRK VE MÜSLÜMAN ALDI

Ödülün sembolü olan altın anahtarı Baran’a Miami-Dade Bölgesi Belediye Başkanı Carlos A. Gimenez takdim etti. Gimenez, yaptığı konuşmada, “Miami Synchronicity ödülünü ilk kez bir Türk ve Müslüman aldı. Sizi ve ekibinizi kutlar, başarılarınızın devamını dilerim.” dedi. Törene, Türkiye’nin Miami Başkonsolosu Burç Ceylan ve Ozan Baran’ın eşi Süreyya Yalçın Baran da katıldı.

86 TIR’LIK FİLOYA SAHİP

Ozan Baran, yaptığı açıklamada, 1999’da ABD’ye geldiğini, 2005’te ilk nakliye şirketini kurduğunu söyledi. Şu anda 86 TIR’lık bir filoya sahip olduklarını dile getiren Baran, “186 çalışanımız ile Florida eyaletinde önemli bir istihdam ve hizmet sağlıyoruz. Hem depolama hem limandan konteyner alımı işleri yapıyoruz. Şirketimiz önemli firmalarla rekabet eder hale geldi. Şirketimizin hızlı bir şekilde büyümesi ve eyalette sağladığı istihdamdan dolayı yılın en başarılı iş adamı ödülüne layık görüldük.” diye konuştu.Bu Yazıyı Okuyanlar Bunları da Okudu . . .

Share
Web sitemizden yazı kopyalayıp, başka platformlarda yayınlamak telif suçu kapsamında cezalandırılacaktır. Web Sitemize Hoş Geldiniz.Twitter Takip Edilesi Hesaplar >> @tarihnedio , @SerhatOner24

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here