ABD Başkanı Trump’un oğlu Trump Jr’ın kız arkadaşı koronavirüse yakalandı

0
ABD Başkanı Trump'un oğlu Trump Jr'ın kız arkadaşı koronavirüse yakalandı
ABD Başkanı Trump'un oğlu Trump Jr'ın kız arkadaşı koronavirüse yakalandı

Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ABD Başkanı Donald Trump’ın yakın çevresine de sıçradı. Başkanın en büyük oğlu Donald Trump Jr.’ın sevgilisi Kimberly Guilfoyle virüse yakalandı.

Milli futbolcu Arda Turan Galatasaray’a geri dönüyor
“Bu pazar milletvekili seçimi olsa kime oy verirsiniz?” anketi! AK Parti ile CHP’nin arasındaki fark 6 puan
Acun Ilıcalı dede oldu! Banu Ilıcalı ilk bebeği Begüm’ü kucağına aldı

ABD Başkanı Donal Trump’ın aynı adı taşıdığı oğlu Donald Trump Jr’un kız arkadaşı ve eski Fox News sunucusu Kimberly Guilfoyle, Başkan Trump’la birlikte Güney Dakota’daki seçim çalışmalarına katılmayı planladı. Ancak Guilfoyle’nin test sonucunun pozitif çıkmasının ardından seçim gezisine katılamadığı belirtildi.

TRUMP JR’IN TESTLERİ NEGATİF ÇIKTI

Eski bir Fox News çalışanı olan Guilfoyle’nin testlerinin pozitif çıkmasının ardından Donald Trump Jr.’a da testler uygulandı. ABD medyasına yansıyan haberlere göre Trump Jr.’ın testleri negatif çıktı.

TRUMP’TAN “ÖLÜM ORANLARI DÜŞÜYOR” AÇIKLAMASI

Trump, vakaların hızla artmasıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Trump, “Koronavirüsü vakalarında artış var çünkü testlerimiz çok büyük ve çok iyi. Herhangi bir ülkeden çok daha büyük. Bu harika bir haber. Daha da harika haber ise ölüm oranları düşüyor. Ayrıca gençler daha kolay ve daha çabuk iyileşiyor” diye konuştu.Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here