30 Mart’ta ”Başlat” Sinemalarda

0

Başlat

Yönetmen koltuğunda Steven Spielberg'ün oturduğu ve oyuncu kadrosunda Olivia Cooke, Tye Sheridan, Win Morisaki, Simon Pegg gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Ready Player One filmi roman uyarlaması ile bilim kurgu ve aksiyon temalıdır.

Vizyon tarihi: 30 Mart 2018
Süre: 2 saat 20 dakika
Yönetmen:  Steven Spielberg
Oyuncular: Olivia Cooke, Tye Sheridan, Win Morisaki, Simon Pegg
Tür: Bilimkurgu, Aksiyon
Ülke: ABD
Orijinal adı: Ready Player One

Konusu; Yönetmen koltuğunda Steven Spielberg’ün oturduğu ve oyuncu kadrosunda Olivia Cooke, Tye Sheridan, Win Morisaki, Simon Pegg gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Ready Player One filmi roman uyarlaması ile bilim kurgu ve aksiyon temalıdır. ABD yapımlı film 30 Mart’ta vizyona girecektir. Konusu ise; ailesini küçük yaşında kaybeden Wade Watts, gerçek dünyanın sıkıntılarından kaçmak ve ailesinin yokluğunu hissetmemek için tüm vaktini The Oasis adlı bir oyun evreninde geçirir. Oyunun milyoner kurucusu oyun evreninin içinde bir anahtar saklamıştır ve öldüğü zaman tüm servetini bu anahtarı bulana verecektir. Wade ise bu macera dolu hazine avının peşine düşmüştür. Belirli bir süre sonra bu oyun amacından sapmış ve acımasız bir rekabete dönüşmüştür. Sebebi ise şirket hissedarları ve paragöz oyuncuların hazineye herkesten önce ulaşabilmek adına diğer tüm oyuncuları saf dışı bırakabilecek kadar aç gözlü olmasıdır.

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunları da Okudu . . .

Share
Web sitemizden yazı kopyalayıp, başka platformlarda yayınlamak telif suçu kapsamında cezalandırılacaktır. Web Sitemize Hoş Geldiniz.Twitter Takip Edilesi Hesaplar >> @tarihnedio , @SerhatOner24

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here