30 Ağustos Zafer Bayramı Resimli Mesajları!

0
30 Ağustos Zafer Bayramı resimli mesajları! En dokunaklı sözler...
30 Ağustos Zafer Bayramı resimli mesajları! En dokunaklı sözler...

30 Ağustos Zafer Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsızlığına kavuşturan şanlı bir bayramdır. 1922’de Dumlupınar’da Mustafa Kemal’in başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz’u anmak için Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde her sene 30 Ağustos günü kutlanır. Türkiye için en önemli tarihlerden biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramında Whatsapp üzerinden veya sosyal medyadan paylaşım yapmak isteyenlerin merak ettiği 2018 resimli 30 Ağustos mesajlarını sizler için derledik. İşte en anlamı en dokunaklı Zafer Bayramı sözleri ve mesajları…

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJLARI

Her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir coşkuyla kutlayacağımız 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle başta büyük komutan Gazi Mustafa Kemal olmak üzere tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, halkımızın bayramını en içten duygularımla kutluyorum.

Ne mutlu Türküm diyene! Zafer Bayramı’mız kutlu olsun!.

Zafer Bayramımız kutlu olsun

resimli-30-ağustos-mesajları

Bağımsızlığımızı ve bir devlet olmamızı sağlayan 30 Ağustos Zafer’ini bize armağan eden eşsiz Önder Atatürk’e, silah arkadaşlarına, Kahraman Ordumuza, şükranlarımızı sunuyor, Türk milletinin bu büyük bayramını şahsım ve grubum adına kutluyorum.

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun ne mutlu Türküm diyene

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla ve özlemle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı’mızı kutluyorum. Ne mutlu Türküm diyene

30-ağustos-mesajları

30 Ağıstos Zafer Bayramı kutlu olsun.. Rahmetle hasretle.. Onurumuzsun

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, 26 Ağustos’ta başlayıp 30 Ağustos 1922’de zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Savaşı İle vatan topraklarımız düşman işgalinden kurtarılmış, milletimiz hürriyet ve bağımsızlık içinde yaşama onuruna kavuşmuştur. Bu toprakları kanlarıyla sulayan vatan evlatlarına layık olmanın inancı ve gayreti ile milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyor, canlarıyla bu toprakları vatan yapan Aziz Şehitlerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anıyoruz.

Zafer bayramımız kutlu olsun bize özgürlüğümüzü veren Atamızı saygıyla anıyoruz…

30-ağustos-resimli-mesajları

Büyük Türk milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını ve ülkemizin koruyucusu Ordumuzun Türk Silahlı Kuvvetler Günü’nü yürekten kutlarım.

Zafer Bayramı’mız kutlu ve mutlu olsun

Uluslar kendi kaderlerini kendileri yazar ellerinden kalemleri alınsa bile

2018-30-ağustos-mesajları

Aziz milletimizin milli mücadele sürecindeki en büyük adımı olan Büyük Taarruz Zaferi’nin yıldönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatanımız uğruna canlarını feda etmekten bir an olsun bile tereddüt etmeyen aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anar, milletimizin Zafer Bayramını içtenlikle kutlarım.

Büyük zaferler, yalnızca büyük milletler tarafından kazanılabilir… Mustafa Kemal Atatürk

Türk milleti için en önemli günlerden biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlarım…

30-ağustos-mesajı

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here