23 Şubat’ta The Florida Project Sinemalarda

The Florida Project

Yetişkinler için Florida yazı; acı, gözyaşı ve zorluk demektir. Oysa hiçbir şeyden haberleri olmayan afacanlar topluluğunun tek istediği sınırsızca koşup oynamak eğlenmek ve yazın o bunaltıcı sıcağında buz gibi dondurmalar yemektir. Okulların tatil zilinin çalması ile birlikte; 6 yaşında ki Moone ve onun sevimli çetesi Florida sınırları içerisinde kendileri için oluştursukları o sevimli dünyalarında hayallere kapılmaktadırlar. Tek dertleri oyun oynamak olan bu afacanların maceralarını izlemeye hazır olun. Yönetmen koltuğunda Sean Baker'ın oturduğu filmin başrol oyuncuları; Brooklynn Prince, Bria Vinaite, Willem Dafoe'dur. İyi seyirler.  

Vizyon tarihi: 23 Şubat 2018
Yönetmen: Sean Baker
Oyuncular: Brooklynn Prince, Bria Vinaite, Willem Dafoe
Tür: Dram
Ülke: ABD

Konusu;

Yetişkinler için Florida yazı; acı, gözyaşı ve zorluk demektir. Oysa hiçbir şeyden haberleri olmayan afacanlar topluluğunun tek istediği sınırsızca koşup oynamak eğlenmek ve yazın o bunaltıcı sıcağında buz gibi dondurmalar yemektir. Okulların tatil zilinin çalması ile birlikte; 6 yaşında ki Moone ve onun çetesi Florida sınırları içerisinde kendileri için oluşturdukları o dünyalarında hayallere kapılmaktadırlar. Tek dertleri oyun oynamak olan bu afacanların maceralarını izlemeye hazır olun. Yönetmen koltuğunda Sean Baker’ın oturduğu filmin başrol oyuncuları; Brooklynn Prince, Bria Vinaite, Willem Dafoe’dur. İyi seyirler.
Eda Akboğa
Takip Edin !

Eda Akboğa

Bırakın renkler insanların olsun, yeter ki siz kendi karanlığınıza hükmetmeyi bilin.
Eda AKBOĞA.

Kaybolmuş hissediyorsan ya da bu kalabalık yalnızlıkta biraz olsun kaybolmak istiyorsan, gel sana görünmez olmayı göstereyim.
Eda Akboğa
Takip Edin !

En Son 3 Yazısı Aşağıdadır . . . (Tüm Yazılarını Görüntüle)

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunları da Okudu . . .

Share
Web Sitemize Hoş Geldiniz.Twitter Takip Edilesi Hesaplar >> @tarihnedio , @SerhatOner24

Eda Akboğa

Bırakın renkler insanların olsun, yeter ki siz kendi karanlığınıza hükmetmeyi bilin. Eda AKBOĞA. Kaybolmuş hissediyorsan ya da bu kalabalık yalnızlıkta biraz olsun kaybolmak istiyorsan, gel sana görünmez olmayı göstereyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll Up