23 Mart’ta ”Velayet” Sinemalarda

0

Velayet

 Yönetmen koltuğunda Xavier Legrand'ın oturduğu ve oyuncu kadrosunda Denis Ménochet, Léa Drucker, Mathilde Auneveux gibi başarılı isimlerin oturduğu Fransız yapımı bir gerilim filmi olan Velayet 23 Mart'ta sinemalarda! Filmin konusu ise; Hoş bir adam olan Antoine Besson ve eşi Miriam boşanmıştır. Bir hastanede güvenlik görevlisi olarak çalışan Antoine, amirleri ve meslektaşları tarafından saygı duyulan bir adamdır. Bununla birlikte 11 yaşında ki oğlu Julien'e de yakın olmaya ve onu anlamaya çalışan bir babadır. Bundan dolayı da oğlu Julien'in velayetini ister. Lakin ortada bir sorun vardır ki, o da herkesi Antoine'ye bir melek gibi davransa da karısı ve iki çocuğu onun gerçek yüzünü bilmektedir. Geçmişinde ev içinde devamlı korku ve gerilimli bir atmosfer yaratmıştır. Ortak vesayet altında olan Julien; annesinin şiddete meyilli olarak gösterdiği babası ve aşırı korumacı annesi arasında kalır. Bu durumu kontrol altına almaya karar veren Julien neler yapacaktır? Hep birlikte izleyelim. 

Vizyon tarihi: 23 Mart 2018
Süre: 1 saat 33 dakika
Yönetmen: Xavier Legrand
Oyuncular: Denis Ménochet, Léa Drucker, Mathilde Auneveux
Tür: Gerilim
Ülke: Fransa
Orijinal Adı: Jusqu’à la Garde

Konusu; Yönetmen koltuğunda Xavier Legrand’ın oturduğu ve oyuncu kadrosunda Denis Ménochet, Léa Drucker, Mathilde Auneveux gibi başarılı isimlerin oturduğu Fransız yapımı bir gerilim filmi olan Velayet 23 Mart’ta sinemalarda! Filmin konusu ise; Hoş bir adam olan Antoine Besson ve eşi Miriam boşanmıştır. Bir hastanede güvenlik görevlisi olarak çalışan Antoine, amirleri ve meslektaşları tarafından saygı duyulan bir adamdır. Bununla birlikte 11 yaşında ki oğlu Julien’e de yakın olmaya ve onu anlamaya çalışan bir babadır. Bundan dolayı da oğlu Julien’in velayetini ister. Lakin ortada bir sorun vardır ki, o da herkesi Antoine’ye bir melek gibi davransa da karısı ve iki çocuğu onun gerçek yüzünü bilmektedir. Geçmişinde ev içinde devamlı korku ve gerilimli bir atmosfer yaratmıştır. Ortak vesayet altında olan Julien; annesinin şiddete meyilli olarak gösterdiği babası ve aşırı korumacı annesi arasında kalır. Bu durumu kontrol altına almaya karar veren Julien neler yapacaktır? Hep birlikte izleyelim.

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunları da Okudu . . .

Share
Web sitemizden yazı kopyalayıp, başka platformlarda yayınlamak telif suçu kapsamında cezalandırılacaktır. Web Sitemize Hoş Geldiniz.Twitter Takip Edilesi Hesaplar >> @tarihnedio , @SerhatOner24

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here