23 Mart’ta ”Pasifik Savaşı: İsyan” Sinemalarda

0

Pasifik Savaşı: İsyan

Yönetmen koltuğunda Steven S. DeKnight'ın oturduğu filmin oyuncu kadrosunda John Boyega, Scott Eastwood, Jing Tian gibi başarılı isimler yer alıyor. Bir devam filmi niteliği taşıyan Pasifik Savaşı: İsyan; macera ve bilim kurgu ağırlıklı bir film olarak 23 Mart 2018'de gösterime girecektir.

Vizyon tarihi: 23 Mart 2018
Süre: 1 saat 51 dakika
Yönetmen: Steven S. DeKnight
Oyuncular: John Boyega, Scott Eastwood, Jing Tian
Tür: , Bilimkurgu
Ülke: ABD
Orijinal adı: Pacific Rim Uprising

Konusu; Yönetmen koltuğunda Steven S. DeKnight’ın oturduğu filmin oyuncu kadrosunda John Boyega, Scott Eastwood, Jing Tian gibi başarılı isimler yer alıyor. Bir filmi niteliği taşıyan Pasifik Savaşı: İsyan; macera ve kurgu ağırlıklı bir olarak 23 Mart 2018’de gösterime girecektir.

Filmin konusu ise; babasının uzaylılara karşı olan savaşında kahramanca ölümü sırasında hala Jaeger pilotluğu eğitimi almakta olan Jake, babası öldükten sonra eğitimi yarıda bırakır. O dönemlerde umut vadeden Jake, babasının ölümün ardından suç dünyasına bulaşır. Daha sonra ise; uzaklaşmış olduğu kız kardeşi Mako Mori tarafından son bir şans tanınır. Mako ise savaşın gölgesinde büyüyen cesur ve yeni pilotlara liderlik eden bir kızdır. Dünyayı tehdit eden tehlikeye karşı cesur bir şekilde veren Mako ağabeyine son bir kez şans tanımak ister. Jake ise bu şansı değerlendirmeye kararlıdır. Yetenekli bir pilot olan Lambert ve 15 yaşında ki Jaeger hackeri Amara ile güçlerini birleştirerek elinde kalan tek aile ile birlikte dünyanın gördüğü en güçlü savunma hattı olma yoluna girer.

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunları da Okudu . . .

Share
Web sitemizden yazı kopyalayıp, başka platformlarda yayınlamak telif suçu kapsamında cezalandırılacaktır. Web Sitemize Hoş Geldiniz.Twitter Takip Edilesi Hesaplar >> @tarihnedio , @SerhatOner24

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here