23 Mart’ta ”Martı” Sinemalarda

0

Martı

 Yönetmen koltuğunda Erkan Tunç'un oturduğu ve oyuncu kadrosunda Onur Buldu, Sahra Şaş, Öner Erkan, İrem Sak gibi isimlerin bulunduğu, bir dram filmi olan Martı 23 Mart'ta bekleyenleri ile kavuşacak. Filmin konusu ise; İzmir'in Torbalı semtinde, dağların arasında kalmış küçük bir tavuk çiftliğinde bakıcı olarak çalışan bir çift. Yakup ve ondan yaşça genç karısı Mediha'nın sıkıcı bir hayatları vardır. Çiftliğe yardımcı olarak gelen Rıza ve onun eşi Nurgül'ün ise (görünen) eğlenceli bir hayatları vardır. Bu iki çiftin hayatları ise dar ve boğucu bir mekanda kesişecektir. Bu karşılaşma ise iç dünyalarının ortaya çıkmasını ve kendileri ile yüzleşmelerini sağlayacaktır. 

Vizyon tarihi: 23 Mart 2018
Süre: 1 saat 37 dakika
Yönetmen: Erkan Tunç
Oyuncular: Onur Buldu, Sahra Şaş, Öner Erkan, İrem Sak
Tür: Dram
Ülke: Türkiye

Konusu; Yönetmen koltuğunda Erkan Tunç’un oturduğu ve oyuncu kadrosunda Onur Buldu, Sahra Şaş, Öner Erkan, İrem Sak gibi isimlerin bulunduğu, bir dram filmi olan Martı 23 Mart’ta bekleyenleri ile kavuşacak. Filmin konusu ise; İzmir’in Torbalı semtinde, dağların arasında kalmış küçük bir tavuk çiftliğinde bakıcı olarak çalışan bir . Yakup ve ondan yaşça genç karısı Mediha’nın sıkıcı bir hayatları vardır. Çiftliğe yardımcı olarak gelen Rıza ve onun eşi Nurgül’ün ise (görünen) eğlenceli bir hayatları vardır. Bu iki çiftin hayatları ise dar ve boğucu bir mekanda kesişecektir. Bu karşılaşma ise iç dünyalarının ortaya çıkmasını ve kendileri ile yüzleşmelerini sağlayacaktır.

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunları da Okudu . . .

Share
Web sitemizden yazı kopyalayıp, başka platformlarda yayınlamak telif suçu kapsamında cezalandırılacaktır. Web Sitemize Hoş Geldiniz.Twitter Takip Edilesi Hesaplar >> @tarihnedio , @SerhatOner24

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here