20 Yıldır Annesini Arayan Genç Adam, Annesini Bulunca Hayatının Şokunu Yaşadı

0
9
20 Yıldır Annesini Arayan Genç Adam, Annesini Bulunca Hayatının Şokunu Yaşadı
20 Yıldır Annesini Arayan Genç Adam, Annesini Bulunca Hayatının Şokunu Yaşadı

20 yıldır annesini arayan Yasin Şahin isimli genç adamın derdine Esra Erol çare oldu. Esra Erol, genç adamın annesi olan Güldüren Karakaya’yı 24 saate buldu. Fakat geçmişte Yasin’i arayan ama şuan çocuğundan vazgeçen Gülderen Karakaya’nın ve ailesinin yaptığı açıklama karşısında izleyiciler buz kesti.

İZLEYİCİLER BUZ KESTİ

Yasin Şahin, 20 yıldır bulamadığı biyolojik annesini bulmak için Esra Erol’da programına başvurdu. Yasin Şahin, programa katıldıktan sonra öz annesi 24 saatte bulundu. Bulunmasının ardından Yasin Şahin’in ailesinden bir açıklama geldi. Bu sefer de geçmişte Yasin’i arayan ama şuan çocuğundan vazgeçen Gülderen Karakaya’nın ailesinin yaptığı açıklama karşısında izleyiciler buz kesti.

“BU KONUNUN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIM”

“Ben zamanında çocuklarımı çok istedim. Ama bana vermediler. Yeni bir hayat kurdum, aile huzurumu şuan bozamam.” diyen anne Gülderen Karakaya’nın sözleri ise güne damgasını vurdu. Yasin’in dedesinin, “Biz o aileyle görüşmek istemiyoruz” ve dayısının, “Yayın dışı dahi asla görüşmek istemiyoruz, konuyu kapatın” demesi üzerine Esra Erol sessiz kalmadı. Esra Erol, “Annenin adına konuşanlar var, belki annen seninle görüşmek istiyor olabilir. Bu konunun peşini bırakmayacağım. Gülderen Karakaya ile görüşmek istiyorum.” diyerek konuyla yakından ilgileneceğini açıkladı.You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here